olimpia grudziadz porazka sparing

Autor: Pixabay Piłkarze Olimpii Grudziądz mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę w sparingowym graniu

Sparingowa porażka Olimpii Grudziądz. W Gdyni górą Arka

2022-01-26 14:41

Piłkarze Olimpii Grudziądz tym razem ponieśli sparingową porażkę. "Biało-zieloni" przegrali na wyjeździe z pierwszoligową Arką Gdynia 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa dla gospodarzy zdobył Artur Siemaszko.

Po pierwszej połowie na Narodowym Stadionie Rugby mieliśmy wynik bezbramkowy. Zawodnicy Arki swój pierwszy i jedyny cios wyprowadzili w samej końcówce spotkania.

W 82' minucie zwycięską bramkę dla gdynian zdobył Artur Siemaszko.

Arka Gdynia: (I połowa) 1. Kacper Krzepisz - 18. Paweł Sasin, 29. Michał Marcjanik, 3. Haris Memić, 13. Piotr Zmorzyński - 37. Mateusz Stępień, 6. Sebastian Milewski, 7. Adam Deja, 11. Hubert Adamczyk - 77. Mateusz Żebrowski, 68. Karol Czubak. (II połowa) 34. Michał Molenda - 17. Fabian Hiszpański, 4. Martin Dobrotka, 20. Gordan Bunoza, 14. Luis Valcarce - 8. Marcus Vinícius, 35. Jakub Staniszewski, 36. Michał Bednarski, 10. Christian Alemán, 9. Artur Siemaszko - 21. Kacper Skóra.

Olimpia Grudziądz: (I połowa) 1. Adrian Olszewski - 4. Hubert Mich (30, 70. Piotr Witasik), 25. Krzysztof Wicki, 21. Adrian Karankiewicz - 16. Filip Rzepka, 18. Marko Zawada (30, 29. Hubert Antkowiak), 22. Filip Karmański, 11. Tomasz Kaczmarek (30, 19. Szymon Doba), 17. Jakub Bojas, 23. Marcin Warcholak - 10. Michał Cywiński. (II połowa) 93. zawodnik testowany - 70. Piotr Witasik, 25. Krzysztof Wicki (62, 4. Hubert Mich), 32. zawodnik nieznany - 14. zawodnik nieznany, 8. zawodnik nieznany (62, 3. zawodnik nieznany), 22. Filip Karmański (62, 18. Marko Zawada), 10. Michał Cywiński (62, 64. Jakub Nawrocki), 19. Szymon Doba (62, 7. Najim Romero), 23. Marcin Warcholak (78, 2. zawodnik nieznany) - 29. Hubert Antkowiak.

Kolejny sparing grudziądzanie rozegrają już w najbliższą sobotę (29 stycznia) z KP Starogard.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl