SP16 organizuje konkurs fotograficzny dla swoich uczniów

2021-01-12 10:55 Paulina Mroczka
SP16 organizuje konkurs fotograficzny dla swoich uczniów
Autor: SP16 Grudziądz

Konkurs "Przyroda w zimowej szacie" to inicjatywa przeznaczona dla podopiecznych SP16 w Grudziądzu przy ulicy Kochanowskiego. To dobra okazja, do twórczego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Dzięki inicjatywie, dzieci mają okazję do twórczego spędzenia czasu na świeżym powietrzu a co najważniejsze, poza ekranem monitora, który przez trwającą pandemię, służy ostatnio również do nauki. Fotografia to jedna z ulubionych sztuk artystycznych dzieci. Koło fotograficzne działające w SP16 za każdym razem przyciąga wielu zainteresowanych. Prowadzący zajęcia, zapewniają dzieciom różnego rodzaju spacery i spotkania, gdzie każdy z uczniów może rozwinąć swój talent i wyobraźnię. Tym razem, dzieci wykonają zdjęcia na własną rękę np. podczas spaceru z rodzicami.

Eska in Foto

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy 1-4
  • klasy 5-8

Jury, będzie zwracać szczególną uwagę na estetykę oraz kompozycję zdjęć. Najlepsze z nich, zostaną nagrodzone. W okolicy lata, szkoła planuje organizacje wystawy, na której pojawią się wszystkie wykonane przez dzieci prace. O szczegółach będziemy informować. Zdjęcia, które biorą udział w konkursie należy zgłaszać drogą elektroniczną. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace poprzez platformę TEAMS. Chętni, mają czas do 10 lutego. Regulamin znajduje się na stronie SP16.