Siłownia plenerowa dostępna również w Tarpnie

2021-10-25 21:09
Siłownia plenerowa dostepna również w Tarpnie
Autor: UM Grudziądz

Mieszkańcy osiedla Tarpno zadbają o kondycję na świeżym powietrzu. Na terenie Szkoły Podstawowej numer 18 powstała siłownia plenerowa. Do użytku mieszkańców, przekazano również inne atrakcje. Projekt zrealizowany został w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Grudziądzki Budżet Obywatelski to inicjatywa, w której chętnie biorą udział mieszkańcy. Każdego roku miasto otrzymuje kilka milionów złotych na realizację pomysłów grudziądzan. W tegorocznej edycji, jednym z projektów była siłownia plenerowa, tym razem na osiedlu Tarpno. Jednak to nie jedyne udogodnienie, które powstało w tym miejscu.

Nowa siłownia plenerowa w Nowym Sączu

Siłownia plenerowa jest dobrym miejscem do spędzenia wolnego, aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Poza tym, na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 powstał stół betonowy do gry w tenisa stołowego, a także stół betonowy do gry w piłkarzyki, który umiejscowiono na nawierzchni z trawy syntetycznej. Atrakcje przeznaczone są dla wszystkich, chcących spędzić czas w kreatywny sposób z rodziną czy w gronie znajomych. Koszt projektu wyniósł 120 tysięcy złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE