olimpia wygrana

Autor: Pixabay Dla Olimpii Grudziądz to 10 wygrana w tym sezonie ligowym

Piłkarze Olimpii z kolejnym zwycięstwem. Ograli rewelację z Nowych Skalmierzyc

2021-10-09 16:10

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii utrzymali pozycję lidera w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Marcina Płuski pokonali na wyjeździe Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:0.

Na bramki w sobotnim spotkaniu Olimpii z Pogonią trzeba było poczekać do drugiej połowy. W 72' minucie jako pierwszy bramkarza gospodarzy pokonał Adrian Karankiewicz.

W doliczonym czasie gry wynik na 2:0 ustalił rezerwowy Jakub Nawrocki. Dla młodego napastnika było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

Piłkarze Olimpii dzięki tej wygranej utrzymali pozycję lidera rozgrywek. "Biało-zieloni" czuję jednak oddech rywala, Kotwica Kołobrzeg, która jest druga także wygrała swój mecz.

Następny mecz podopieczni trenera Marcina Płuski rozegrają na własnym stadionie. 16 października o godzinie 15 zagrają z Bałtykiem Koszalin.