olimpia wygrana przodkowo

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii Grudziądz ponieśli jak na razie tylko jedną porażkę

Piłkarze Olimpii wrócili do wygrywania. Dalej są liderem III ligi

2021-09-13 11:04

Podopieczni trenera Marcina Płuski po ostatniej przegranej z Kotwicą Kołobrzeg znów wrócili do wygrywania. Tym razem Olimpia na wyjeździe ograła GKS Przodkowo 4:0. Grudziądzanie zachowali fotel lidera w swojej grupie.

"Biało-zieloni" sytuację wyjaśnili jeszcze przed przerwą. Najpierw golkipera gospodarzy w 24' minucie pokonał Krzysztof Wicki, a chwilę przed przerwą wynik podwyższył Jakub Bojas.

Ten sam duet ustalił wynik po przerwie. Olimpia ostatecznie pokonała na wyjeździe GKS Przodkowo 4:0 i utrzymała pozycję lidera grupy II.

Teraz przed zespołem trenera Płuski rywalizacja o Wojewódzki Puchar KZPN. Pierwszy rywalem Olimpii będzie Chełminianka Chełmno. To spotkanie już jutro (14 września) o godzinie 16:30. Mecz z racji renowacji głównego boiska odbędzie się przy ulicy Słowackiego.

Zagra też Stal

Podobnie jak Olimpia, świetnie sezon w toruńskiej A-klasie rozpoczęła grudziądzka Stal. Zespół Adama Marksa jak na razie wygrywa wszystkie spotkania. Teraz przyjdzie im się jednak zmierzyć w ramach II rundy Pucharu Polski KZPN z wyżej notowaną Spartą Brodnicą.

To spotkanie również odbędzie się w Grudziądz. Pierwszy gwizdek na Mniszek Arenie już 15 września (środa) o godzinie 16.