olimpia wygrana sparing

Autor: Pixabay Piłkarze Olimpii Grudziądz od zwycięstwa z Jaguarem Gdańsk rozpoczęli sparingowe granie

Piłkarze Olimpii rozpoczęli sparingowe granie. Na początek wygrana z Jaguarem Gdańsk

2022-01-24 14:46

Piłkarze Olimpii Grudziądz od zwycięstwa rozpoczęli sparingowe granie tej zimy. Na początek podopieczni trenera Marcina Płuski pokonali na naturalnym boisku w Świeciu Jaguara Gdańsk aż 4:0. Kolejny mecz kontrolny "Biało-zieloni" zagrają już w przyszłą środę z Arką Gdynia.

Olimpia strzelanie rozpoczęła już w 6' minucie pierwszej połowy. Golkipera drużyny z Trójmiasta pokonał jeden z zawodników testowanych w grudziądzkim zespole. Nieco ponad 10 minut później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Kaczmarek.

Do przerwy utrzymał się wynik 2:0 dla Olimpii. Kolejne trafienia grudziądzanie zdobyli w drugiej części gry. W 53' minucie swoje trafienie dołożył Jakub Nawrocki.

W 83' minucie wynik spotkania na 4:0 ustalił Jakub Bojas.

Skład Olimpii Grudziądz: Olszewski, zawodnik testowany, Witasik, Zielecki, Leszczyński, Zachaczewski, Karmański, Warcholak, zawodnik testowany, Antkowiak, Kaczmarek

W meczu zagrali również: Mich, Doba, Nawrocki, Rzepka, Bojas, Prykaszczyk, Zawada oraz Cywiński.

Kolejny sparing Olimpia rozegra już w najbliższą środę (26 stycznia). "Biało-zieloni" wybiorą się do Gdyni na mecz z miejscową Arką. Początek o godzinie 12.