olimpia remis

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii Grudziądz przerwali serię kolejnych zwycięstw

Piłkarze Olimpii Grudziądz tracą punkty w Jarocinie. Bramka Bojasa nie wystarczyła

2022-03-26 17:32

Olimpia Grudziądz zatrzymana w Jarocinie. "Biało-zieloni" zremisowali z Jarotą 1:1. Dla zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Płuskę strzelił przed przerwą z rzutu karnego Jakuba Bojasa.

Piłkarze Olimpii na prowadzenie wyszli w 38' minucie spotkania. Rzut karny na bramkę zamienił najlepszy strzelec "Biało-zielonych", Jakub Bojas. Tuż przed przerwą grudziądzanie mogli podwyższyć prowadzenie. Tym razem z linii jedenastego metra pomylił się Hubert Antkowiak.

Po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 77' minucie Adriana Olszewskiego pokonał Antoni Prałat.

Ostatecznie piłkarze Olimpii zremisowali w Jarocinie 1:1.

Olimpia Grudziądz: Adrian Olszewski, Błażej Klimek, Patryk Leszczyński, Adrian Karankiewicz, Piotr Witasik, Marko Zawada (80' Jakub Nawrocki), Tomasz Kaczmarek, Jose Cabrera, Michał Cywiński, Jakub Bojas, Hubert Antkowiak (66' Marcin Warcholak).

Kolejny mecz "Biało-zieloni" rozegrają w najbliższy piątek (1 kwietnia). Na stadionie przy Piłsudskiego 14 w Grudziądzu zmierzą się z Sokołem Kleczew.

"Lublin: Wspólne śpiewanie "Ody do radości" dla Ukrainy"