olimpia zima

Autor: Pixabay Zwycięską bramkę dla Olimpii zdobył Piotr Owczarek

Olimpia Grudziądz z kolejną wygraną w sparingu. Zdecydował gol w drugiej połowie

2023-02-05 14:10

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii wygrali drugi mecz sparingowy podczas zimowych przygotowań. Podopieczni trenera Bogusława Baniaka pokonali na boisku w Świeciu GKS Wikielec 1:0.

Decydującą o losach drugiego sparingu bramkę w 71' minucie zdobył strzałem z dystansu Piotr Owczarek. Grudziądzanie wygrali w Świeciu z IV-ligowym GKS-em Wikielec 1:0.

W poprzednim meczu kontrolnym - również na boisku w Świeciu - Olimpia pokonała Tłuchovią Tłuchowo 3:2.

Skład wyjściowy Olimpii Grudziądz: A. Olszewski - S. Olszewski, Rogala, Mich, Warcholak, Vu Than, Kurowski, Gutowski, Konstanty, Skórecki, Stanisławski.

Po przerwie zagrali także: Rychert, Owczarek, Amarildo, Okraska, Sasiak.

Kolejnym przeciwnikiem grudziądzkiego zespołu w ramach przygotowań do rundy wiosennej na trzecioligowych boiskach będzie Olimpia Elbląg. Spotkanie także zostanie rozegrane na boisku w Świeciu.