Nocny pożar w mieszkaniu przy ul. Bydgoskiej w Grudziądzu. Poszkodowana została jedna osoba

2021-12-05 10:20
straz pozarna grudziadz dom1
Autor: Nadesłane/PSP w Grudziądzu Strażacy na miejscu pojawili się 17 minut po północy

Po północy w jednym z mieszkań przy ulicy Bydgoskiej wybuchł groźnie wyglądający pożar. Z ogniem walczyło pięć zastępów grudziądzkiej komendy Straży Pożar. Jedna osoba została poszkodowana.

Strażacy informacje o pożarze otrzymali 17 minut po północy. Ogień pojawił się w wielorodzinnym budynku przy ul. Bydgoskiej na drugim piętrze. W trakcie czynności służby walczyły nie tylko z płomieniami, ale również z bardzo silnym zadymieniem.

Jedna osoba została poszkodowana. Podtruła się gazami pożarowymi, w efekcie została przetransportowana do szpitala. Obecnie trwają czynności wyjaśniające przyczyny pożaru.

ZOBACZ TEŻ - Tragiczny wypadek w Czernikowie w kujawsko-pomorskiem

straz pozarna grudziadz dom2
Autor: Nadesłane/PSP w Grudziądzu Jedna osoba w wyniku zatrucia gazami pożarowymi została zabrana do szpitala
straz pozarna grudziadz dom3
Autor: Nadesłane/PSP w Grudziądzu Mieszkanie, w którym wybuchł pożar jest bardzo zniszczone

Straty w mieszkaniu, w którym pojawił się ogień są bardzo duże. Lokal obecnie nie nadaje się do zamieszkania. Musi przejść gruntowny remont. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej z Grudziądza, policjanci oraz karetka pogotowia. 

Sonda
Czy podobają ci się schody do Muzeum Handlu Wiślanego w Grudziądzu?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pożar w siłowni w Złotych Tarasach. Wielka ewakuacja całego budynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE