zatrzymane ryby

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności

Policja w Grudziądzu

Nielegalnie łowił ryby. Zatrzymali go policjanci z Grudziądza

2023-03-20 13:04

Policjanci z Grudziądza zatrzymali kłusownika. Mężczyzna nielegalnie nielegalnie łowił ryby na Jeziorze Święte. Proceder ujawnili funkcjonariusze Państwowej i Społecznej Straży Rybackiej.

Zgłoszenia do grudziądzkich policjantów dokonali strażnicy rybaccy. Mundurowi, którzy udali się we wskazane miejsce dokonali zatrzymania 69-letniego mężczyzny. Ten nielegalnie pozyskiwał ryby za pomocą sieci. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane za pomocą drona wyposażonego w kamerę.

W wyniku przeszukania pomieszczeń gospodarczych w miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci ujawnili kolejne sieci oraz żaki, których posiadanie jest zabronione - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Za wszystkie czyny kłusownik odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

zatrzymane ryby 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Zatrzymany mężczyzna

Policjanci regularnie łączą siły z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej i patrolują akweny powiatu grudziądzkiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Krzysztof BOSAK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE