mks przegrana sparing

Autor: Pixabay MKS Grudziądz w następnej kolejce ligowej zagra na wyjeździe z GKS Żukowo

MKS wykorzystał przerwę w rozgrywkach. Zagrał sparingowo z Wybrzeżem Gdańsk [AUDIO]

2021-02-08 10:55

Szczypiorniści MKS-u w ramach ligowej przerwy zmierzyli towarzysko z Wybrzeżem Gdańsk. Trójmiejski zespół, który na co dzień występuje w Ekstraklasie okazał się przeciwnikiem za mocnym na grudziądzką drużyną. Gdańszczanie wygrali 36:29.

Wynik sparingowego pojedynku z Wybrzeżem był jednak sprawą drugorzędną. W samym spotkaniu chodziło przede wszystkim o podtrzymanie rytmu meczowego.

Ćwiczymy cały czas zagrania i ustawienia, które mamy przygotowane na drugą część sezonu - mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS-u.

Grudziądzanie do meczu z Wybrzeżem podeszli w nieco okrojonym składzie. Sam sparing udało się zorganizować w ostatniej chwili, ze względu na przełożoną kolejkę w Ekstraklasie.

Sam mecz ustaliliśmy w środę. Wybrzeże miało grać mecz z Vive Kielce, ale przerwa została przedłużona ze względu na zakończone niedawno Mistrzostwa Świata - dodaje szkoleniowiec grudziądzkiego zespołu.

Mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS Grudziądz. Posłuchaj:

Przed MKS-em Grudziądz wyjazdowy mecz w lidze. 13 lutego zagrają z GKS-em Żukowo. Obecnie zespół prowadzony przez Sylwestra Ziółkowskiego jest liderem w swojej grupie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!