mks wygrana

Autor: MKS Grudziądz Wcześniej grudziądzanie przegrali dwa mecze pod rząd we własnej hali

MKS wygrywa z SMS Gdańsk i wskakuje na drugie miejsce w tabeli! [AUDIO]

2020-12-05 19:08

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz przełamali się na własnym parkiecie i odnieśli zwycięstwo. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego pokonał SMS Gdańsk 34 : 26.

Toyota GR Yaris rozwala system! Takiego hot-hatcha jeszcze nie było!

Spotkanie od początkowej syreny toczyło się pod dyktando bardziej doświadczonej drużyny MKS-u. Grudziądzanie już w pierwszych minutach zbudowali sobie kilka bramek przewagi, którą z czasem zaczęli sukcesywnie powiększać.

Zagraliśmy solidnie w ataku. Dobrze wyglądało to także w obronie. Nie daliśmy sobie strzelić wielu bramek. Do tego szansę dostali obydwaj bramkarze, i każdy z nich coś odbił - mówi Paweł Kruszewski, zawodnik MKS-u Grudziądz.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Na przerwę MKS schodził z prowadzeniem 19:14.

W drugiej połowie grudziądzanie dalej konsekwentnie podwyższali przewagę nad młodymi zawodnikami z Gdańska.

To młodzi chłopacy, którzy mają zupełnie inny tryb przygotowań. W przyszłości część z nich ma grać w reprezentacji Polski - mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS-u Grudziądz.

Ostatecznie MKS po dwóch, wcześniejszych porażkach we własnej hali, przełamał się i wygrał. Grudziądzanie pokonali SMS Gdańsk 34 : 26. W tabeli ligowej awansowali na drugie miejsce. Liderem pozostaje Warmia Olsztyn.

Wypowiedzi po meczu MKS Grudziądz - SMS Gdańsk. Posłuchaj:

Kolejny ligowy mecz grudziądzan również odbędzie się na hali na osiedlu Lotnisko. Tym razem MKS podejmie zespół z Elbląga.