mks gryfino

Autor: Nadesłane Kolejny mecz pucharowy MKS zagra we własnej hali z Wybrzeżem Gdańsk

MKS Grudziądz z awansem do kolejnej rundy w Pucharze Polski! [AUDIO]

2021-01-07 10:24

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz odrobili pucharowe zaległości. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego pokonał na wyjeździe w zaległym meczu II rundy eliminacyjnej KPR Gryfino 25:21

KPR Gryfino to lider drugiej ligi. Na parkiecie w pierwszej połowie nie było widać znaczącej różnicy w klasach rozgrywkowych. Obie drużyny na przerwę schodziły przy remisowym wyniku 12:12.

Po zmianie stron górę wzięło doświadczenie MKS-u! Grudziądzanie zdołali wyjść na kilku bramkowe prowadzenie, którego nie oddali do samego końca. Ostatecznie po godzinie zmagań podopieczni trenera Ziółkowskiego wygrali 25:21 i zameldowali się w 1/8 finału Pucharu Polski.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

W 1/8 finału zmagań o Puchar Polski na grudziądzki zespół czeka już rywal z Superligi. MKS 27 stycznia we własnej hali zmierzy się z Wybrzeżem Gdańsk.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!