mks wygrana

Autor: MKS Grudziądz MKS Grudziądz ma zapewniony udział w Lidze Centralnej

MKS Grudziądz wygrywa w Gdańsku i zapewnia sobie udział w 1 lidze Centralnej!

2021-05-15 20:16

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz wygrali na wyjeździe z SMS Gdańsk 30:28. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego dzięki tej wygranej zapewnili sobie drugie miejsce w tabeli!

Spotkanie od samego początku było niezwykle wyrównane. Na przerwę obie drużyny schodziły przy prowadzeniu gospodarzy 15:13.

W drugiej połowie znacznie lepiej zaprezentowali się szczypiorniści z Grudziądza. W konsekwencji MKS odrobił straty, wyrównał, a potem wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do końcowej syreny. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego wygrali 30:28.

MKS Grudziądz dzięki tej wygranej zapewnił sobie przynajmniej drugie miejsce w Grupie A pierwszoligowych rozgrywek. Jednocześnie grudziądzanie mają także zapewniony udział w nowo powstającej 1 Lidze Centralnej.

Kolejny pojedynek MKS również rozegra na wyjeździe. Grudziądzanie zagrają na wyjeździe z KPR Elbląg. To spotkanie już 22 maja o godzinie 14:30. Będzie to ostatni mecz w tym sezonie.