mks wygrana sms

Autor: Nadesłane MKS Grudziądz po tej wygranej wskoczył na pozycję lidera

MKS Grudziądz wrócił do rozgrywek i wygrał! Awansował na fotel lidera [AUDIO]

2021-02-01 9:53

Zwycięstwem powitali nowy rok na pierwszoligowych parkietach. Szczypiorniści MKS-u Grudziądz nie bez problemów ograli we własnej hali SMS Kwidzyn 33:26. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego awansował na pozycję lidera pierwszoligowej grupy A.

Młodzi zawodnicy gości z dobrej strony pokazali się przede wszystkim w pierwszej połowie.

Do przerwy mieliśmy spore problemy. Młodzi chłopacy z SMS wyszli nawet na 3-4 bramkowe prowadzenie. Na szczęście pod koniec pierwszej połowy udało nam się wyrównać grę i odrobić straty - mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS-u.

Mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS Grudziądz. Posłuchaj:

Na przerwą z jednobramkowym prowadzeniem schodzili piłkarze ręczni z Kwidzyna. Po zmianie stron górę wzięło większe doświadczenie grudziądzkich zawodników. MKS stratę szybko odrobił i wyszedł na prowadzenie. Gospodarze nie ustrzegli się jednak kilka błędów.

Musimy zacząć wyciągać wnioski także z błędów, które popełniamy również w tych wygranych meczach. Cieszymy się ze zwycięstwa po wznowieniu rozgrywek - dodaje Mateusz Orłowski z MKS-u.

Grudziądzanie po tej wygranej awansowali na pozycję lidera pierwszoligowej grupy A. Kolejny mecz rozegrają 13 lutego na wyjeździe z GKS Żukowo.

Mówi Mateusz Orłowski, zawodnik MKS Grudziądz. Posłuchaj:

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Super Raport 01.02 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, dr Maciej Jędrzejko - ginekolog, dr Jacek Sokołowski - politolog z UJ)