mks grudziadz porazka

Autor: Pixabay Szczypiorniści MKS-u Grudziądz wciąż zajmują przedostatnie miejsce w tabeli

MKS Grudziądz po walce przegrywa w Zamościu

2022-03-12 20:15

Do zwycięstwa w Zamościu zabrakło niewiele. Szczypiorniści MKS-u Grudziądz po zaciętej walce przegrali na wyjeździe z miejscową Padwą 25:30. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 14:12.

Piłkarze ręczni MKS-u Grudziądz po raz kolejny punktów do Ligi Centralnej musieli poszukać na wyjeździe. Tym razem w starciu z Padwą Zamość.

Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 14:12. Po zmianie stron grudziądzanie zdołali doprowadzić do remisu. W pewnym momencie mieliśmy wynik 20:20. Ostatecznie jednak dzięki udanej końcówce to zawodnicy z Zamościa wygrali 30:25.

W talii trenera Sylwestra Ziółkowskiego ponownie nie zawiódł wychowanek grudziądzkiego klubu, Paweł Kruszewski - zdobywa 8 bramek.

Po tej porażce podopieczni trenera Ziółkowskiego wciąż zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej. Szansę na poprawienie tej lokaty grudziądzanie dostaną już za tydzień - ponownie na wyjeździe. 19 marca zagrają z MKS-em Wieluń.