rywal grudziadz wyniki

Autor: Nadesłane Kolejny, dobry rezultat osiągnęła Małgorzata Zubrycka na klaczy Fayette WV

Medalowy weekend dla zawodniczek Rywala Grudziądz [WYNIKI]

2021-07-26 23:46

To był niezwykle udany weekend dla zawodniczek grudziądzkiego Rywala. Nie brakowało zwycięstw oraz miejsc na podium.

W dniach 23-25.07. w Kwiekach (województwo pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w Ujeżdżeniu. W barwach Rywala startowała Olga Masłowska na koniu Just Love, która w końcowej klasyfikacji uplasowała się na II miejscu zdobywając tym samym srebrny medal w kategorii wiekowej Senior.

W tym samym terminie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w skokach przez przeszkody w Solcu Kujawskim (województwo kujawsko – pomorskie), w których startowały dwie zawodniczki z grudziądzkiego klubu – Janina Wierzchowska i Małgorzata Zubrycka.

Janina na kucyku Princeska startowała w grupie wiekowej młodzik i po 4 przejazdach ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu z bardzo niewielką stratą do miejsca III, która wynosiła 0,25 punktu.

W kategorii Seniorów, Małgorzata Zubrycka na klaczy Fayette WV, po bardzo równej jeździe, w najtrudniejszej grupie wiekowej, gdzie przeszkody sięgały 135 cm wysokości, zdobyła brązowy medal.

Jednocześnie rozegrane zostały regionalne zawody w skokach przez przeszkody, w których świetną formę prezentowała Julia Wutkowska startując na – Bella Bellisima oraz Cersania. Julia dwukrotnie zwyciężyła w klasie N.

W Jakubowicach, również w skokach przez przeszkody, startowała Karolina Bruzdowska na koniach: Hiszpan oraz Querentino. Zawodniczka startowała w klasie L i po bardzo udanych przejazdach zajęła trzykrotnie pierwsze miejsce ex aequo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl