Maja Tracka z ALKS Stali Grudziądz ma drugi medal! Tym razem srebro

2022-08-25 23:17
medal maja
Autor: Nadesłane / ALKS Stal Grudziądz Maja Tracka (na zdjęciu po lewej) ma już dwa medale na MŚ juniorów

Drugi medal na Mistrzostwach Świata Juniorów w Izraelu zdobyła Maja Tracka. Młoda zawodniczka ALKS Stali Grudziądz tym razem wywalczyła srebro w w omnium.

Dwa dni temu Maja Tracka świętowała złoty medal w w scratchu. Teraz przyszedł czas na srebro w omnium, czyli kolarskim wieloboju. Warto dodać, że jest to konkurencja olimpijska!

Maja Tracka to mieszkanka Gruty, która uczęszcza do V Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu. Swoją przygodę z kolarstwem rozpoczęła w UKS "Omega" Gruta, gdzie jej pierwszym trenerem był Aleksander Zadykowicz. Aktualnie pracuje z Rafałem Osiakiem w ALKS Stali Grudziądz.

O kolejnych startach grudziądzkich kolarzy w Tel-Avivie będziemy informowali na bieżąco!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE