rywal grudziadz podium 23

Autor: Nadesłane Na zdjęciu Małgorzata Zubrycka

Kolejne sukcesy zawodników grudziądzkiego Rywala!

2021-08-23 18:18

To był kolejny, udany weekend dla zawodników klubu Rywal Grudziądz. Po czterech bezbłędnych przejazdach, zwyciężyła m.in. Małgorzata Zubrycka na koniu Fayette WV.

W dniach 20 – 21 sierpnia 2021 roku w Solcu Kujawskim k/Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w skokach przez przeszkody. W najtrudniejszej z rozgrywanych kategorii wiekowej Senior, po czterech bezbłędnych przejazdach, zwyciężyła zawodniczka Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” – Małgorzata Zubrycka na koniu Fayette WV, zdobywając złoty medal.

Bardzo dobre przejazdy odnotowała również Natalia Witkowska na Whisky, która po dwóch dniach zmagań i emocjonującej rozgrywce uplasowała się na 6 miejscu w kategorii Amator.

W dniach 18 – 19 sierpnia 2021 roku w Jakubowicach k/Namysłowa Rywal reprezentowała Karolina Bruzdowska, która wraz z koniem Querentino zajęła pierwsze miejsce ex aequo w konkursie klasy L, zaś z koniem Hiszpan również uplasowała się na pierwszym miejscu ex aequo w konkursie klasy LL.