porażka olimpii

Autor: Olimpia Grudziądz To trzecia porażka piłkarzy Olimpii z rzędu

Kolejna porażka Olimpii Grudziądz. "Biało-zieloni" wciąż są na ostatnim miejscu

2020-12-02 14:18

Trzeciej porażki z rzędu w drugiej lidze doznali piłkarze Olimpii Grudziądz. "Biało-zieloni" tym razem przegrali na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław 1:2. Podopieczni trenera Pawła Crettiego wciąż są na ostatnim miejscu w tabeli.

Włamanie do pomieszczeń na Olimpii Grudziądz

Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 31' minucie Szymon Krocz, który wykorzystał spory błąd grudziądzkiej defensywy. Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy zdołał wyrównać Jose Embalo.

Po zmianie stron gra była bardzo wyrównana. Swoje okazje mieli jedni i drudzy. Jedną z nich wykorzystali piłkarze z Wrocławia. W 86' minucie wiele szczęścia miał Sebastian Bergier. Dla młodego napastnika rezerw Śląska było to już 8 trafienie w tym sezonie.

Czy studniówki powinny zostać odwołane?

Olimpia po kolejnej porażce wciąż jest na ostatnim miejscu w tabeli. Grudziądzan czeka teraz mecz na własnym obiekcie (nie wygrali na nim od ponad roku!) z KKS-em Kalisz.

Śląsk II: 1. Paweł Budzyński - 8. Bartosz Boruń, 28. Konrad Poprawa, 4. Paweł Kucharczyk, 29. Olivier Wypart - 10. Mateusz Młynarczyk (65, 21. Filip Michalski), 20. Marcin Szpakowski (77, 15. Semir Idris Ahmed), 23. Szymon Lewkot, 19. Adrian Łyszczarz (90, 37. Paweł Fediuk), 11. Szymon Krocz (90, 18. Patryk Caliński) - 9. Sebastian Bergier.

Olimpia: 33. Nikodem Sujecki - 25. Damian Ciechanowski, 20. Kacper Pietrzyk, 2. Caique, 3. Bartosz Widejko - 88. Kacper Janiak (65, 14. Patryk Leszczyński), 23. Michał Graczyk, 6. David Andronic (46, 19. Grzegorz Gulczyński), 16. Oskar Kalenik (46, 11. Omid Popalzay), 29. Piotr Janczukowicz (75, 8. Mikołaj Gabor) - 10. José Embaló.