Paweł Kruszewski mks grudziadz

Autor: MKS Grudziądz Wychowanek grudziądzkiego MKS-u Paweł Kruszewski zdobył aż 13 bramek!

Kolejna porażka MKS-u Grudziądz. Świetny mecz Pawła Kruszewskiego!

2022-01-24 14:33

Trzeciej porażki z rzędu w 2022 roku doznali piłkarze ręczni MKS-u Grudziądz. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrali we własnej hali z Zagłębiem Sosnowiec 31:40. Kapitalny mecz rozegrał wychowanek grudziądzkiej drużyny, Paweł Kruszewski.

Spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec miało podobny przebieg do pucharowego starcia z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalskim. MKS w pierwszej połowie utrzymywał dystans do przyjezdnych. W efekcie na przerwę goście schodzili z niewielką przewagą 16:14.

Po zmianie stron gra grudziądzkich szczypiornistów nieco się załamała i to goście odskoczyli na kilka bramek przewagi, której nie oddali aż do końcowej syreny. Zagłębie ostatecznie wygrało w hali przy Nauczycielskiej 40:31.

W talii trenera Ziółkowskiego kapitalny mecz rozegrał Paweł Kruszewski. Wychowanek MKS-u zdobył aż 13 bramek.

Teraz przed grudziądzkim zespołem kolejny mecz przed własną publicznością. MKS podejmie AZS-AWF Biała Podlaska. To spotkanie już 5 lutego o godzinie 17.

Grudziądzanie po porażce z Zagłębiem Sosnowiec nie poprawili swojej sytuacji w tabeli Ligi Centralnej. MKS nadal jest ostatni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl