Już wiadomo co ze stanem zdrowia Nickiego Pedersena. Duńczyk reprezentujący MrGarden GKM Grudziądz miał wypadek

2020-07-24 10:25 Damian Pieczonka
GKM Grudziądz
Autor: Damian Pieczonka Duńczyk Nicki Pedersen trafił do szpitala. Na szczęscie będzie gotowy na niedzielne zawody z Gorzowem

Czwartkowe popołudnie okazało się bardzo pechowe dla zawodników MrGarden GKM Grudziądz. Groźne upadki zanotowali Nicki Pedersen – w 3. finale TAURON Speedway Euro Championship w Gnieźnie oraz Denis Zieliński – podczas 1 rundy Nice Cup w Bydgoszczy.

Pedersen po upadku z Andriejem Kudriaszowem uskarżał się na bóle szyi i ramienia, wycofując się z czwartkowych zawodów. Na szczęście skończyło się “tylko” na ogólnych potłuczeniach i kilku siniakach. Duńczyk po zabiegach z fizjoterapeutą będzie w pełni gotowy na niedzielny mecz ligowy z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów.

Z kolei Zieliński upadł na tor w Bydgoszczy w czternastym wyścigu. Sprawcą kolizji był Dawid Rempała. Denis pojawił się pod taśmą w powtórce wyścigu, jednak nie czuł się najlepiej i zrezygnował z jazdy już na starcie, wycofując się potem z zawodów. W jego przypadku także skończyło się na strachu i w najbliższym czasie będzie mógł wrócić do ścigania.