Impreza kajakowa w Grudziądzu. Kiedy? [szczegóły]

2022-07-02 14:55
Impreza kajakowa w Grudziądzu. Kiedy? [szczegóły]
Autor: https://itgrudziadz.pl/

Imprezy kajakowe w Grudziądzu za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Udział w nich często biorą całe rodziny z dziećmi. Kajakiem z Jeziora Tarpno w górę kanału Trynka uczestnicy wypłyną już w przyszły weekend.

„Kajakiem do schronu na linii Osy” to event organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu. Chętni uczestnicy pokonają 8 kilometrów wodnej trasy, podczas której będzie okazja by podziwiać przepiękne krajobrazy np. las łęgowy, czaplę siwą, tarliska ryb, a w tle będzie można dostrzec także most kolejowy w Owczarkach. Na zakończenie imprezy zaplanowano pieczenie kiełbasek na ognisku. To dobry moment na integrację z lokalną społecznością.

Zapisy na imprezę prowadzone są drogą elektroniczną TUTAJ. Start 9 lipca o godzinie 10:00 z plaży miejskiej nad Jeziorem Tarpno - ulica Jaśminowa 28.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE