GKM Grudziądz sprzedaje karnety na sezon 2023. Ceny wejściówek poszły w górę...

2022-11-29 17:29
Ceny karnetów GKM 2023
Autor: Radio Eska Podrożały m.in. pojedyncze bilety na mecze grudziądzkiego GKM-u

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Zooleszcz GKM-u Grudziądz w sezonie 2023. Wejściówki dostępne są za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej oraz tradycyjnie - w sekretariacie klubowym przy Hallera 4. O tym jak wyglądają ceny - piszemy w dalszej części artykułu.

Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 grudnia. Karnety będzie można nabywać poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl, jak również stacjonarnie w sekretariacie GKM S.A. przy ul. Hallera 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

Co daje karnet?

Karnety ważne są przez cały sezon i obowiązują na siedem spotkań grudziądzkiej drużyny na torze przy Hallera 4. Ponadto posiadacze stałych wejściówek mogą korzystać z szeregu dodatkowych benefitów przygotowanych przez klub.

Osoby, które dotychczas były posiadaczami całorocznych wejściówek będą mogły zachować swoje miejsce na stadionie. Przedłużenie swojego aktualnego karnetu będzie możliwe tylko do końca grudnia 2022 roku.

Nowa trybuna w sprzedaży

Jedną z nowości przy okazji tegorocznej dystrybucji karnetów na przyszły sezon jest udostępnienie miejsc na Sektorze D (na trybunie głównej).

Sprzedaż karnetów i biletów - jak wyglądają nowe ceny na sezon 2023?

Nowy cennik pojedynczych i stałych wejściówek przyniósł podwyżkę. I tak karnet na Trybunę Główną D na sezon 2023 będzie kosztował 600 zł, a przed rokiem kosztował 430 zł (tutaj różnica 170 złotych. Pozostałe zmiany poniżej.

Nowy cennik:
  • Sektory C/E/F - w sezonie 2023 350 zł, a przed rokiem 290 złotych (różnica 60 złotych)
  • Sektory B/G/H/I - w sezonie 2023 NORMALNY 290 zł, ULGOWY 220 zł, a przed rokiem NORMALNY 240 zł, ULGOWY 180 zł
  • Bilety normalne PGE Ekstraliga - w sezonie 2023 50 zł, a przed rokiem 40 zł (różnica 10 złotych
  • Bilety ulgowe PGE Ekstraliga - w sezonie 2023 40 złotych
gkm cennik
Autor: GKM Grudziądz Układ trybun stadionu GKM-u Grudziądz wraz z cenami
Sonda
Czy ceny karnetów i biletów na mecze GKM-u Grudziądz w sezonie 2023 są za wysokie?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE