olimpia grudziadz sparing

Autor: Pixabay Piłkarze Olimpii Grudziądz mają za sobą większość spotkań sparingowych

Derby w sparingu dla Olimpii Grudziądz

2022-02-16 14:37

​W sparingowych derbach górą grudziądzka Olimpia. Podopieczni trenera Marcina Płuski w Toruniu pokonali w meczu kontrolnym miejscową Elaną 3:0.

Grudziądzanie bardzo szybko ustawili sobie całe spotkanie. W 1 i 6 minucie golkipera gospodarzy pokonał Tomasz Kaczmarek. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 2:0 dla "Biało-zielonych".

Wynik po przerwie podwyższył wychowanek Elany - Kacper Jarzec, który wiosną zagra w Olimpii.

Przed "Biało-zielonymi" jeszcze jeden sparing. 23 lutego zespół trenera Płuski zagra z Klubem Sportowym z Kutna. To spotkanie odbędzie się na boisku przy Piłsudskiego 14 w Grudziądzu.

"Kuchnia afrodyzjaków" rozpieszcza zmysły. Artur Szydłowski, szef kuchni restauracji Monticello uczy, jak przygotować sałatkę z kurczakiem capresini.