mpgn budynek

i

Autor: Radio Eska Do ostatniego przetargu ogłoszonego przez MPGN stanęły dwie firmy

Co z remontem elewacji Domu Korzeniewskich w Grudziądzu? Jest decyzja w sprawie przetargu

2023-01-26 12:50

Dom Towarowy Korzeniewskich poczeka na remont elewacji. Właściciel obiektu, czyli spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami z Grudziądza unieważniła ostatni przetarg.

Najtańsza oferta - złożona w przetargu - przekraczała zaplanowane środki o niespełna 800 tysięcy złotych.

Spółka unieważniła postępowanie przetargowe na remont elewacji budynku przy ul. Rynek 22-24 (przyp. red. Dom Towarowy Korzeniewskich). Kolejny przetarg zostanie ogłoszony w najbliższym czasie - mówi Jagoda Szczerbowska z biura zarządu spółki.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że MPGN dołoży brakującą kwotę do najtańszej oferty w przetargu. Jak się okazuje - spółka nie podjęła decyzji w sprawie zwiększenia puli środków na tę inwestycję.

W związku z dynamiczną sytuacją na rynku budowlanym spółka po rozpatrzeniu otrzymanych ofert podejmie stosowne decyzje w sprawie zwiększenia środków na to zadanie - dodaje Jagoda Szczerbowska.

Aktualnie pracownicy spółki przygotowują projekt wnętrza obiektu. Dokument jest już na ukończeniu.

dom korzeniewskich

i

Autor: Nadesłane / MPGN w Grudziądzu Wizualizacja projektowa Domu Korzeniewskich

Na razie nie wiadomo - kiedy dokładnie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami rozpisze kolejny przetarga na remont elewacji Domu Korzeniewskich.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ukradli panu Stanisławowi wózek, bo nie chcieli iść pieszo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE