parking grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski W grze są dwie firmy

Co dalej ze Strefą Płatnego Parkowania w Grudziądzu? Miasto wybiera operatora

2022-11-20 12:35

Dwie firmy walczą o to by przez kolejne 10 lat prowadzić Strefę Płatnego Parkowania w Grudziądzu. Obecnie trwają analizy ofert złożonych w przetargu. W grze jest m.in. obecny operator.

Do przetargu stanęły dwa podmioty. Jeden z Grudziądza, który jest obecnym operatorem strefy, czyli City Parking Group oraz z Kolna - Indigo. Firmy w ofertach deklarowały jaką część zysków chcą jako wynagrodzenie.

Deklaracje zysków:
  • City Parking Group z Grudziądza - 62,58 %
  • Indigo z Kolna - 78,8 %

Obecnie grudziądzki ratusz analizuje oferty pod kątem formalnym. Operator wybrany zostanie na najbliższe 10 lat. Umowa będzie obowiązywała od 1 lutego 2023 roku.

Nowy operator będzie miał kilka dodatkowych zadań

Ponadto zwycięska firma będzie musiała m.in. wykonać dokumentację i przebudować parking przy ul. Sienkiewicza, wymienić parkomaty oraz zaprojektować stronę internetową umożliwiającą zakup drogą elektroniczną abonamentów parkingowych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Warszawa. Mieszkańcy Pragi-Północ walczą o darmowy parking. Sprzeciwiają się wdrożeniu SPPN na ulicach dzielnicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE