Autokar z dziećmi wylądował w rowie. Trwa akcja toruńskich strażaków

2021-09-20 12:09
Autokar z dziećmi wylądował w rowie. Trwa akcja toruńskich strażaków
Autor: Facebook.com/KM PSP Toruń

Do groźnego wypadku doszło dziś (20.09.) w powiecie toruńskim. W autokarze podróżowały dzieci oraz ich opiekunowie. 4 osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Wytrębowice dziś (20.09.) po godzinie 10:00. Autokar z przedszkolakami trafił do rowu. Pojazdem podróżowało 31 dziec, 5 opiekunów oraz kierowca. Na miejscu cały czas pracuje 8 zastępów straży, lotnicze pogotowie ratunkowe oraz policja.

- W wyniku zdarzenia ucierpiały 4 osoby dorosłe. Zostały zabrane do szpitala z obrażeniami kończyn dolnych. Dzieci, które podróżowały tym autokarem profilaktycznie są przewożone do placówek w kujawsko-pomorskim, tj. Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Chełmno i Chełmża. Są przewożone trójkami w karetkach - poinformował nas Przemysław Baniecki oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Toruniu.

Uwaga kierowcy - na miejscu cały czas trwają utrudnienia, gminna droga zablokowana jest w oby dwu kierunkach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE