zarzuty kobieta

i

Autor: Pixabay Kobieta został aresztowała na 3 miesiące

Areszt dla kobiety podejrzanej o dźgnięciem nożem swojego konkubenta [AUDIO]

2020-12-22 14:18

40-letnia kobieta przyznała się do zadania śmiertelnego ciosu nożem swojemu konkubentowi. To efekt awantury, do której doszło w weekend w jednej z kamienic przy Al. 23 stycznia w Grudziądzu. Mężczyzna z raną kłutą trafił do szpitala w Świeciu.

Do zdarzenia doszło w nocy z sobotę na niedzielę. Grudziądzka policja o zajściu dowiedziała się od pracowników wspomnianej lecznicy.

O wydarzeniach z kamienicy dowiedzieliśmy się ze szpitala w Świeciu. Później zatrzymaliśmy dwie osoby, które ze zmarłym mężczyzną przebywali jednocześnie w mieszkaniu - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Awantura w kamienicy i morderstwo? Są pierwsze informacje od prokuratury

Trzy miesiące aresztu dla zatrzymanej 40-latki

W poniedziałek zatrzymana kobieta złożyła wyjaśnienia w prokuraturze i przedstawiła swój przebieg wydarzeń.

Kobieta ze swoim konkubentem mieszkała od tygodnia. W trakcie przesłuchania przyznała się, że to ona dźgnęła nożem 34-letniego mężczyznę, który na skutek poniesionych obrażeń trafił do szpitala w Świeciu, po czym zmarł - mówi prokurator Magdalena Chodyna.

Jednocześnie przeprowadzona została sekcja zwłok 34-letniego mężczyzny, która potwierdziła, że powodem śmierci była rana kłuta.

Ostrze wbiło się w lewe ramię i penetrowało ciało przebijając się aż do klatki piersiowej. Była to bezpośrednia przyczyna zgonu mężczyzny - dodaje prokurator.

Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu zawnioskowała o 3-miesięczny areszt dla wspomnianej kobiety. Sąd przychylił się do tego wniosku i 40-latka najbliższe tygodnie spędzi za kratkami.

Mówi Magdalena Chodyna, prokutor z Grudziądza. Posłuchaj:

Policja potwierdziła również, że kobieta była już wcześniej odnotowywana w aktach za różne drobne przestępstwa.

Cały czas czekamy również za odpowiedzią ze strony pracowników grudziądzkiego szpitala na pytanie - dlaczego 34-letni mężczyzna nie został przyjęty w lecznicy na Rydygiera, tylko został przetransportowany aż do Świecia.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Za czyn, o który jest podejrzana, grudziądzance grozi kara od lat 5, 25 lat albo dożywotniego pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Piosenka "Przekażmy sobie znak pokoju"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE