22 września Światowy Dzień bez Samochodu. Na co mogą liczyć kierowcy z Grudziądza?

2022-09-21 19:15
bez samochodu
Autor: Pixabay W Grudziądzu będzie możliwość bezpłatnego kursowania komunikacją miejską

Na dzień 22 września przypada Światowy Dzień bez Samochodu. W Grudziądzu możliwe będzie darmowe korzystanie z Komunikacji Miejskiej. Zarówno na terenie miasta, jak i Rogóźna.

Do tegorocznych obchodów Światowego Dnia bez Samochodu po raz kolejny przyłączył się grudziądzki samorząd. W związku z tym dostępna będzie darmowa komunikacja miejska.

Warto skorzystać z darmowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej i pozostawić tego dnia samochód na parkingu lub w garażu - zachęcają urzędnicy.

Od północy zostanie zablokowana możliwość zakupu biletów w aplikacjach dedykowanych (biletów jednorazowych i czasowych). Z kolei w autobusach będą wyłączone wszystkie kasowniki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zarząd Dróg Miejskich wyznacza 10-kilometrowy buspas na ul. Puławskiej. Kierowcy są wściekli!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE