10 lat pracowni muzycznej w OPP pod skrzydłami Maciej Gburczyka [AUDIO]

2020-02-10 11:15
Warsztaty perkusyjne w OPP
Autor: Piotr Wasiak Warsztaty perkusyjne podczas ferii zimowych w pracowni muzycznej OPP

W tym roku, swój jubileusz 10 lat działalności w Ognisku Pracy Pozaszkolnej obchodzi znany grudziądzki muzyk – Maciej Gburczyk. Przez dekadę podopieczni pracowni wzięli udział w ponad 400-tu wydarzeniach artystycznych!

Koncerty, konkursy, festiwale, akcje charytatywne – lista dokonań jest bardzo długa. M.in. Laury na międzynarodowym festiwalu wokalnym Gdynia Open. Jednym z największych sukcesów, również dla Grudziądza, było zdobycie drugiego miejsca (pierwsze nie zostało wyłonione) przez Jakub Hausmana w konkursie - Young Drum Hero 2018.

Dla mnie największym sukcesem jest to, że zawsze jest bardzo dużo chętnych do pracy w mojej pracowni i z tego należy się cieszyć. To pokazuje, że młodzi ludzie chcą brać udział w życiu edukacyjno-artystycznym, kulturalnym. Mam bardzo dużo chętnych w klasie gitary klasycznej, wokalistów – mówi Maciej Gburczyk.

Maciej Gburczyk od 10 lat szkoli młodych muzyków

Maciej Gburczyk to grudziądzki muzyk, który występował m.in. w koncercie "Debiuty" na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej OPOLE 2005, był członkiem zespołu ANIMA, grał z zespołem LOKA, a z Reggaeside został półfinalista X edycji programu "Mam Talent", poza tym jest laureat wielu prestiżowych festiwali muzycznych.

Pracownia muzyczna w Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ul. Chełmińskiej 104 prowadzi zajęcia gitarowe, wokalne, perkusyjne, basowe oraz dla zespołów muzycznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE