Zostaw auto pod domem. Skorzystaj z bezpłatnej komunikacji w Gorzowie!

2021-09-21 16:27
gorzów helmut
Autor: coola Odnowiony helmut pojawi się na torach.

Zabytkowe autobus i tramwaj wyjadą na ulice. Okazją do tego będzie Światowy Dzień bez Samochodu. W środę (22.09) na gorzowian czekają atrakcje przygotowane przez Miejski Zakład Komunikacji i magistrat.

Wakacyjne przejazdy Jelczem w Gorzowie, jak już informowaliśmy, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Potocznie zwany mig czyli M-11 wyjedzie w środę i kursować będzie na linii 101 czyli na trasie Słowiańska- Pole Golfowe. Odjazdy z osiedla Staszica i z Zawarcia od godz. 6 do 18.

Z kolei Jelcz kursować będzie na linii 101.
Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Z kolei na gorzowskich torach pomknie wyremontowany helmut. Niemiecki tramwaj będzie wozić pasażerów na linii nr 1 czyli trasą Wieprzyce- Dowgielewiczowej. Dokładne godziny kursów znajdziecie na stronie MZK-a.

Zatem w środę wszelkie pojazdy zostawiamy pod domem i korzystamy z komunikacji miejskiej, która przez cały dzień będzie darmowa. Gorzów Światowy Dzień bez Samochodu obchodzi od 2016 roku.

Odkrycie w centrum Szczecina. Tory tramwajowe przetrwały pod asfaltem pół wieku

QUIZ: Wnętrza i elementy wyposażenia mieszkań w regionalnych gwarach

Pytanie 1 z 17
10. Twój krewny ze Śląska pokazuje Ci zdjęcie swojego salonu i mówi "Mam nowy lojfer!". Co ma na myśli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE