gorzów mzk dezynfek

i

Autor: Tozial Urządzeń nie da się nie zauważyć.

Zdezynfekuj ręce w autobusach i tramwajach. Nowe urządzenia w Gorzowie

2020-12-22 23:01

To dosłownie trwa chwilę, a po wejściu do miejskich pojazdów możemy czuć się jeszcze bardziej bezpieczni. Zamontowano dezynfekatory, które służą pasażerom linii autobusowych i jednej tramwajowej.

Specjalne, niewielkie ale widoczne, bo zielone, urządzenia zakupiono w liczbie 113 sztuk. Ich montaż odbywał się systematycznie, tak by dostępne były w każdym miejskim pojeździe. Gdzie są zamontowane?

- W każdym autobusie pojawił się jeden dozownik, umieszczony w pobliżu środkowych drzwi. Natomiast w tramwajach ze względu na ich dwukierunkowość są dwa dezynfekatory obok kabin motorniczych - wyjaśnia Marcin Pejski, rzecznik gorzowskiego MZK.

Bezdotykowe dozowniki nie wymagają skomplikowanego działania. Wystarczy po wejściu do autobusu czy tramwaju podłożyć ręce pod pojemnik. Wtedy automatycznie płyn skropli się i gotowe. Na 113 dezynfekatorów spółka wydała ponad 100 tysięcy złotych.

Smog przenosi koronawirusa?! Zaskakujące wyniki badań krakowskiego naukowca
Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE