Zdewastował posesje w Witnicy, kierowca był PIJANY!

2020-06-25 15:02
witnica alkohol
Autor: materiały Lubuska Policja 31-latek będzie się tłumaczył przed sądem.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkową noc (25.06). Na szczęście kierujący doznał niegroźnych obrażeń. Jednak uciekł z miejsca zdarzenia i za to także będzie odpowiadać. Policja 31-latka znalazła w jego domu.

Około godz. 2 zgłoszenie o wypadku wpłynęło do policji. Natychmiast wysłano patrol z Kostrzyna. Na miejscu ustalono, że kierujący prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, dachował, uderzył w płot prywatnej posesji i wbił się w altanę.

Mundurowi nie zastali kierowcy alfy romeo, więc rozpoczęli intensywne poszukiwania. Mężczyzna bowiem mógł doznać szoku i mieć groźne obrażenia. Najpierw sprawdzono najbliższa okolicę, jednak bez efektu. Po kolejnych ustaleniach policjanci skontrolowali adres zamieszkania uciekiniera. Tam znaleźli go... obolałego w łóżku. Wezwano medyków, by ocenili stan 31-latka. Wykonano też badanie alkomatem, które wykazało prawie 1,5 promila alkoholu.

Kierowca został aresztowany. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowaniem pod wpływem alkohol oraz spowodowania zdarzenia drogowego.

Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE