Popularna restauracja znika z Gorzowa! Mieszkańcy są w szoku. Znamy powód

i

Autor: facebook.com/Restauracja-Victoria

Zamknęła się kolejna kultowa restauracja w Gorzowie. Mieszkańcy są w szoku. Dlaczego do tego doszło?

2023-02-27 10:07

Początek 2023 roku jest tragiczny dla gorzowskiej gastronomii. W przeciągu niecałych dwóch miesięcy zamknęło się kilka restauracji, które nieźle prosperowały w ostatnich latach. Mieszkańcy nie dowierzają,a będzie jeszcze gorzej!

Rosnąca inflacja "zabiła" kolejną restaurację w Gorzowie. Dlaczego do tego dochodzi? Znamy szczegóły

Kolejną restauracją, która zamknęła swoje drzwi dla klientów w 2023 roku jest "Restauracja Victoria", która mieściła się przy ulicy Chrobrego w Gorzowie. Lokal charakteryzował się kuchnią ukraińsko-gruzińską. Mieszkańcy Gorzowa są w szoku. - Nieee, uwielbiałam Was. Dziękuję za pyszne jedzenie i wspaniałą obsługę - napisała pani Kamila. - Oj szkoda wielka, miłe wspomnienia mamy z tą restauracją i ludźmi - skomentowała z kolei pani Roma.

Właściciele plajtującej restauracji podali powody jej zamknięcia - Dziękujemy Wam, przyjaciele, za te 3 lata przyjaźni z nami. W 1. roku, czyli na otwarciu, była pandemia, ale przetrwaliśmy. Pracowaliśmy na wynos. W 2 roku, zamknięcie ulicy Chrobrego, na czas remontu, przez 2 długie lata, ale przetrwaliśmy. do woziliśmy Wam jedzenie do domu i pracy. A rok temu cieszyliśmy się, że remonty się skończą i będziemy mogli pracować jak wszyscy. Do przyjmowania gości - napisali na początku właściciele, którzy wydawało się, że wychodzą na prostą, ale...

- Ale wybuchła wojna i przyszli do nas ci, którzy potrzebowali pomocy od nas. I postanowiliśmy otworzyć drzwi restauracji dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy przychodzą spędzić miło czas. Dla tych, którzy przez kilka dni nie jedli i nie spali, dla tych, którzy uciekli przed wojną, dla kobiet i dzieci, dla tych żołnierzy, którzy jechali bronić swojej ziemi przed rosyjską okupacją. Ostatni rok był dla nas bardzo trudny, 24.02.2022 -24.02.2023, ale przetrwaliśmy. Teraz jednak musimy zakończyć pracę w Spółdzielni Socjalnej Victoria i uwolnić lokal ul.Chrobrego 28. Może do naszego lokalu przyjadą. Inne osoby, z nowymi pomysłami. I będzie kolejna knajpa, super luksusowa - dodali właściciele.

Sonda
Przykro ci z powodu zamknięcia tej restauracji w Gorzowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE