Gorzów: rajd

i

Autor: materiały organizatora Do Gorzowa przyjedzie 30 samochodów uczestniczących w międzynarodowym rajdzie.

Zabytkowe auta w niedzielę zajmą gorzowski Stary Rynek

2022-07-22 15:04

To uczestnicy Rajdu "Tylko dla Zuchwałych", który pierwszy raz odwiedzi Gorzów. Z Niemiec przyjedzie 30 załóg, część samochodami, które mają już 100 lat.

Rajd "Tylko dla Zuchwałych" w Gorzowie. W niedzielę (24.07) na Stary Rynek wjadą oldsmobile biorące udział w tym przedsięwzięciu. Gorzów jako jedno z siedmiu miast w Polsce znalazł się na trasie międzynarodowego rajdu. Z Niemiec przyjedzie 30 samochodów w tym takie, które wyprodukowane były w latach 20 i 30-tych XX wieku. Na gorzowskim Starym Rynku pojawią się około 14:30. Będzie można je obejrzeć, porozmawiać z kierowcami i poznać ich historię.

To opowiadanie zapewni komandor rajdu, który ze sceny będzie opowiadał te wszystkie historie. Organizatorzy rajdu przygotowali dla mieszkańców sporo atrakcji, m.in. wybory najładniejszego samochodu. Będzie głosowanie i drobne nagrody - mówi Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji.

Gorzów: samochody

i

Autor: materiały organizatora

Uczestnicy rajdu Gorzów opuszczą w poniedziałek rano. Pożegnanie załóg rajdowych zaplanowane jest na godzinę 8.45, na placu przy Wildomie.​ Cały rajd zakończy się tydzień później w Jaworze po przejechaniu 1350 kilometrów.

QUIZ o znakach drogowych

Pytanie 1 z 10
Proste pytanie na rozgrzewkę. Ten znak oznacza...
Znak B-1 zakaz ruchu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE