Zabójca rodziców z Jenina koło Gorzowa zostanie umieszczony w zakładzie psychiatrycznym

2021-06-10 15:02
Mężczyzna nie trafi do więzienia.
Autor: Lubuska Policja Mężczyzna nie trafi do więzienia.

Decyzja zapadła w środę (09.06) w gorzowskim sądzie. Postanowienie nie jest prawomocne. Sędzia przychylił się do wniosku śledczych. Według opinii biegłych oskarżony o podwójne zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem jest niepoczytalny, chory psychicznie.

43-letni Krzysztof D. nie trafi do więzienia. Jego sprawa została umorzona. Jak informuje Lidia Wieliczuk, rzecznik gorzowskiego sądu - zostanie on umieszczony w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym, gdzie będzie leczony. Mężczyzna będzie mógł go opuścić tylko wtedy, gdy sąd dojdzie do przekonania, że jego izolacja nie jest konieczna.

Przypomnijmy- do rodzinnej tragedii doszło 27 listopada ubiegłego roku w Jeninie pod Gorzowem. W domu znaleziono zmasakrowane ciała 62-latki i 69-latka. Na miejscu zdarzenia zatrzymano 43-latka, syna ofiar. Mężczyzna, zanim doszło do tragedii, leczył się od wielu lat psychiatrycznie.

Sebastian Mila: Myślę, że Paulo Sousa to "kumaty" selekcjoner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE