Gorzów: Z kuchenki ulatniał się gaz... Starsze małżeństwo mogło nie przeżyć!

2021-03-15 12:33
gorzów kuchneka gaz
Autor: zsuzsannasolti/pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

O włos od dramatu w Gorzowie na osiedlu Piaski. Bliscy zaalarmowali służby, że nie mają kontaktu z rodziną. Policjanci uratowali kobietę i mężczyznę, którzy trafili do szpitala. Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek (12.03). Gdy mundurowali dostali sygnał od niepokojącej się rodziny, pojechali na miejsce. Było podejrzenie, że w mieszkaniu w bloku wydobywa się gaz, a w środku mogą być dwie osoby. Policjanci postanowili wejść do środka. W jednym z pokoi znaleźli leżącego mężczyznę, w drugi- kobietę.

gorzów policja gaz 1
Autor: materiały Lubuska Policja Trójka policjantów, która uratowała małżeństwo.

Z małżeństwem nie było kontaktu, po chwili jednak udało się ich ocucić. Mimo tego 80-latek i 73-latka nie byli w stanie wyjść o własnych siłach. Zostali wyniesieni przez funkcjonariuszy i przekazani pogotowiu.

Małżeństwo trafiło do szpitala. Mieszkaniem zajęli się strażacy. Okazało się, że gaz ulatniał się z kuchenki, a na jednym z palników był płomień.

Szczyt głupoty: Kierowca cofał na trasie S8, by ominąć korek!

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE