Z Gorzowa do Pruszkowa czyli Warta bez trenera Mariusza Misiury

2021-06-29 9:40
warta brzeg
Autor: coola

Mariusz Misiura nie poprowadzi Warty Gorzów w przyszłym sezonie. Klub poinformował o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron.​

To dość nieoczekiwana decyzja bo po sezonie trener deklarował chęć dalszej pracy z zespołem. Do ubiegłego piątku nie było jednak decyzji ze strony Warty za to pojawiła się oferta z II ligowego znicza Pruszków i ja przyjąłem - mówi Mariusz Misiura.

Wiedziałem , że jestem jednym z kilku kandydatów. Puszków zadecydował, ze da mi szansę pracy na poziomie II ligowy bo docenia ta prace , którą wykonałem w Warcie i dlatego jestem w drodze do Puszkowa - dodaje Mariusz Misiura były już trener Warty Gorzów.

Mariusz Misiura pracował w Warcie od trzeciej kolejki rundy jesiennej. Miał za zadanie nie dopuścić do degradacji zespołu do IV ligi, z czego się wywiązał. Szczególnie na wiosnę po przebudowaniu zespołu Warta prezentowała się zdecydowanie lepiej i dzięki temu zachowała III ligowy byt. Na razie nie wiadomo kto poprowadzi Wartę w przyszłym sezonie.

Kadra wróciła z Euro do Sopotu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE