Wypadek na S3 w Lubuskiem

i

Autor: Policja Świebodzin, GB

Policja

Wypadek na S3 w Lubuskiem obok Świebodzina. Kierowcy, uwaga na utrudnienia

9 czerwca, przed południem doszło do niebezpiecznego zdarzenia na trasie S3 w Lubuskiem pomiędzy węzłami Północ - Południe obok Świebodzina. Kierowcy, uważajcie są utrudnienia.

Wypadek na S3 w Lubuskiem. Droga jest zablokowana

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 9 czerwca przed południem. Na trasie S3 w Lubuskiem na wysokości węzła Świebodzin Północ i Świebodzin Południe doszło do wypadku. Jak poinformowała świebodzińska policja kierujący ciężarówką uderzył w pojazd obsługi S3. W wyniku czego ciężarówka przewróciła się na bok i zablokowała drogę w kierunku Zielonej Góry. Jedna osoba została poszkodowana.

Droga do Zielonej Góry jest zablokowana. Jest objazd

W związku z wypadkiem ciężarówki na S3, droga w kierunku na Zieloną Górę do czasu usunięcia pojazdu ciężarowego jest zamknięta. Policja prosi o ostrożność i skorzystać z objazdu, należy zjechać na pierwszym węźle i ,,starą K3" - obwodnicą Świebodzina kierować się na drugi węzeł. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Źródło: Wypadek na S3 w Lubuskiem obok Świebodzina. Kierowcy, uwaga na utrudnienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE