policja

i

Autor: Policja zdjęcie poglądowe

POLICJA

Widziałeś/aś nagranie z wypadku na S3 pod Gorzowem? Zgłoś się na policję! Funkcjonariusze szukają świadków zdarzenia

2023-03-30 11:53

Wypadek drogowy z dnia 27 marca 2023 roku na drodze S3 jest przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Policja poszukuje świadków wypadku na S3 pod Gorzowem

Chodzi o sytuację sprzed kilku dni, gdzie tir wjechał w stojące na pasie bezpieczeństwa dwa busy. Ciężarówka wypadła z drogi około godziny 9:10 na odcinku drogi między Skwierzyną, a Gorzowem Wielkopolskim. Kierowca ciągnika siodłowego marki MAN wraz z przyczepą jechał prawym pasem drogi ekspresowej S3 z kierunku Skwierzyny w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Uderzył w stojące na pasie awaryjnym dwa busy marki Fiat Ducato, a następnie przebił barierki ochronne. W wyniku zdarzenia pasażerowie pojazdu Fiat Ducato zostali ranni.

W przypadku posiadania informacji dotyczących tego zdarzenia, policja prosi o kontaktowanie się za pośrednictwem numeru alarmowego 112 lub bezpośrednio z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Podanie informacji może pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku i zidentyfikowaniu jego przyczyn.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE