Wojewoda Lubuski spotkał się z prezesem KGHM Polska Miedź

i

Autor: facebook.com/dajczakwladyslaw

SPORT

Ważne spotkanie Wojewody Lubuskiego. Współpraca Stali z KGHM na ostatniej prostej!

2023-03-27 10:03

Na początku marca jako pierwsi informowaliśmy o współpracy KGHM z ebut.pl Stalą Gorzów. Już wtedy mówiło się o finansowaniu klubu ze środków Spółki Skarbu Państwa. Teraz oficjalnie to się dzieje.

Ważne spotkanie Wojewody Lubuskiego z prezesem KGHM

W miniony piątek Wojewoda Lubuski, Władysław Dajczak spotkał się z prezesem KGHM Polska Miedź, Tomaszem Zdzikotem. Głównym tematem rozmów była możliwość eksploatacji przez polską spółkę lubuskich złóż miedzi.

Obaj panowie rozmawiali także na temat finansowania ebut.pl Stali Gorzów. - Mam nadzieję, że w najbliższym czasie do fanów gorzowskiej drużyny dotrą optymistyczne informacje - napisał Wojewoda Lubuski na swoich mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że KGHM ma związać się z gorzowskim klubem trzyletnią umową. Ebut.pl Stal ma otrzymywać rocznie 500 tysięcy złotych. To bardzo duży zastrzyk gotówki dla gorzowskiego klubu.

Stal wcześniej poinformowała o przedłużeniu współpracy z kolejną spółką Skarbu Państwa, jaką jest Enea. Do tej pory Enea wspierała turnieje organizowane przez Stal Gorzów na stadionie im. Edwarda Jancarza oraz udział drużyny U24 w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski U24. Teraz firma rozszerzyła swoje wsparcie dla żużlowców z klubu Stal Gorzów na drużynę seniorów, która rywalizuje w PGE Ekstralidze.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE