Warta Gorzów z nowym trenerem

2021-07-02 14:04
Paweł Posmyk
Autor: Archiwum

Bezkrólewie w Warcie nie trwało długo​. Gorzowski III ligowiec ma nowego trenera. Zarząd nie szukał daleko i na stanowisko głównego szkoleniowca powołał Pawła Posmyka.

Do tej pory był on grającym asystentem trenera Mariusza Misiury, napastnikiem Warty z ponad 20-letnim stażem. Grał w drużynach Wisły Płock, Pogoni Szczecin czy Zagłębia Sosnowiec. Teraz będzie w pełni odpowiedzialny za wyniki Warty Gorzów. Jak zapowiada- chce się skupić wyłącznie na pracy trenerskiej. Do rozgrywek zgłosi się też jako zawodnik, ale na boisku pojawi się tylko w ostateczności. W przyszłym tygodniu klub ma przedstawić skład na nowy sezon.

Przypomnimy - Warta Gorzów utrzymała się na III ligowym szczeblu, ale dość nieoczekiwanie z klubem pożegnał się szkoleniowiec Mariusz Misiura, który wybrał ofertę II ligowego Znicza Pruszków.

Jan Tomaszewski: Jesteśmy skazani na Sousę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE