Warta Gorzów ma być w tym sezonie mocniejsza. Ruszają rozgrywki III ligi

2022-08-05 15:03
warta gorzów
Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

AstroEnergy Warta Gorzów zaczyna walkę o ligowe punkty. Zespół Mateusza Konefała ma nowego sponsora , kilku nowych graczy i plan na nowy sezon.

Warciarze chcieliby uniknąć scenariusza z ubiegłego sezonu i nie walczyć od ostatniego meczu o III ligowy byt. Ma w tym pomóc doświadczenie zdobyte w ubiegłych latach i młoda ale ambitna kadra. Na pierwszy ogień rywal z którym Warta w ​rundzie wiosennej wygrała czyli Polonia Bytom. Tylko, że teraz o powtórkę z poprzedniego sezonu będzie trudno.

Wiem , że ten mecz będzie zupełnie inny i musimy mieć całkiem inne nastawienie. Tak jak Polonia postawi nam już inne wymagania tak cała ta runda będzie tez inna. Myślę, że jesteśmy do nie dobrze przygotowani. Mówi Mateusz Konefał trener Warty.

W trakcie przygotowań warciarze rozegrali trzy mecze kontrolne z czego dwa wygrali a w jednym polegli. To już jednak historia. Czas na poważne granie o ważne punkty. Pierwszy sprawdzian w Bytomiu w sobotę o 17 z Polonią.

Jak dobrze znasz kultowe polskie filmy? QUIZ dla prawdziwych koneserów polskiego kina

Pytanie 1 z 9
"Kiler": jaki pseudonim miał bohater, w którego wciela się Janusz Rewiński?
Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE