walentynki 2022

i

Autor: Becca Tapert / Unsplash Walentynki 2022: życzenia dla niej

Walentynki 2023 w Gorzowie. Gdzie najlepiej wyjść z drugą połówką? Podpowiadamy

2023-02-13 15:51

14 lutego w Polsce obchodzony jest dzień zakochanych, czyli Walentynki. Jak co roku, pary zastanawiają się, jak i gdzie uczcić ten dzień. Postanowiliśmy podpowiedzieć, jak najlepiej ten czas spędzić w Gorzowie Wielkopolskim.

Walentynki 2023 w Gorzowie. Gdzie najlepiej spędzić randkę w Gorzowie?

Opcji jest wiele. W tym roku "trudnością" jest fakt, że Walentynki wypadają 14 lutego, a to jest wtorek, czyli środek tygodnia. Pary i tak z pewnością zaplanują celebrację w weekend poprzedzający to święto albo w najbliższy tuż po nim. Gdzie najlepiej wybrać się ze swoją drugą połówką?

Najlepsze miejsca do spędzenia Walentynek w Gorzowie

Pomysłów jest naprawdę mnóstwo! Sprawdźcie koniecznie nasze propozycje poniżej:

  • Jeśli ktoś preferuje wytrawne posiłki w domu, to może miały ochotę na wyjście do kawiarni lub herbaciarni w Gorzowie? Takich miejsc w Gorzowie również nie brakuje. Ciepły napój z kawałkiem ciastka? Brzmi naprawdę kusząco!
  • Jak co roku w Walentynki, bardzo popularnym miejscem dla zakochanych jest... kino. W Gorzowie są co najmniej dwa miejsca (Galeria Askana i Feeria), gdzie można wybrać się na wspólny seans. Warto zarezerwować miejsca już teraz, bo później może być z tym problem!
  • Za dużo szumu i miejsc publicznych? Wokół Gorzowa jest naprawdę sporo miejsc, aby po prostu wybrać się na spacer w urokliwe i ciche miejsce. Okoliczne parki i lasy stoją otworem! To jednak nie koniec, bo Gorzów jeziorami stoi. W promieniu 30-40 kilometrów można znaleźć naprawdę ciekawe miejsca z jeziorami, takie jak np.: Kłodawa, Lubniewice, czy Długie.
Sonda
Obchodzisz Walentynki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE