stilon

i

Autor: coola Stadion przy ul. Olimpijskiej (fot. archiwum)

Wakacje z piłką kopaną. Na chętnych czeka gorzowski Stilon

2022-07-12 14:07

W każdą środę, do końca wakacji, można przyjść na stadion przy Olimpijskiej i pograć w piłkę nożną. Gorzowski klub piłkarski organizuje darmowe zajęcia dla dorosłych mieszkańców. Pierwsze już jutro.

Wakacyjne środy z piłką nożną. Stilon Gorzów zaprasza wszystkich na zajęcia. ​To część letniej akcji „Wakacyjne granie”, która skierowana jest do dorosłych mieszkańców. Na stadion przy Olimpijskiej mogą przyjść całe rodziny. Organizatorzy zapewniają, że będą to treningi z prawdziwego zdarzenia. Stilon podobne zorganizował rok temu.

Udało nam się z kadrą trenerską poprowadzić i treningi i mecze. To nie była piłka rzucona w przestrzeń i kopiemy. To zorganizowane treningi, zorganizowane rozgrzewki. Gorzowianie poczują się jak zawodnicy, którzy przygotowują się do meczu a później go rozegrają - mówi Krzysztof Olechnowicz, prezes Stilonu Gorzów.

Zajęcia z piłką nożną w każdą wakacyjną środę o godzinie 19 na stadionie przy Olimpijskiej. Udział jest darmowy, wystarczy strój sportowy i butelka wody. W ramach "Wakacyjnego grania" przygotowano także zajęcia z siatkówki plażowej w poniedziałki na Kukule i koszykówki w wtorki na boiskach SP nr 10.

Quiz PRL. Kultowe Przedmioty

Pytanie 1 z 10
Mydło, które miało nazwę dobranocki:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE