W Gorzowie szczepienia nie tylko dla medyków. To propozycja dla... mam

2021-01-04 18:09
Gorzów szpital
Autor: materiały prasowe szpitala Po zaszczepieniu mamy będą mogły odwiedzać swoje dzieci.

W grupie zero znalazły się także matki wcześniaków, które przebywają w gorzowskim szpitalu. Dzieki szczepieniu przeciwko koronawirusowi mamy będa mogły odwiedzać swoje dzieci bez żadnych problemów. Decyzje o objęciu kobiet szczepieniem podjęło ministerstwo zdrowia. Co trzeba zrobić?

Matki, które spełniają wymagania i chcą się zaszczepić  powinny pobrać ze strony www.szpital.gorzow.pl (zakładka Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID) oświadczenie i formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Dokumenty trzeba wypełnić, zrobić skan i przesłać do szpitala na adres rejestracja@szpital.gorzow.pl. Szpital ustali termin szczepienia i poinformuje o nim mamę małego pacjenta.

Do tej pory rodzice wcześniaków z powodu pandemii nie mogli odwiedzać swoich dzieci. od personelu oddziału intensywnej terapii nad noworodkiem dostawali jedynie zdjęcia swoich pociech.

ESKA XD #013
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE