gorzów chrobrego autobus

i

Autor: Fragles Część linii autobusowych zmieniło trasy.

Uwaga pasażerowie w Gorzowie! Zmiana tras linii autobusowych i lokalizacji przystanków

2021-04-07 13:07

W związku z utrudnieniami na skrzyżowaniu Chrobrego-Jagiełły-Wybickiego inaczej kursuje aż 18 linii. Zmiany obowiązują od środy (7.04). Autobusy będą omijać centrum Gorzowa, by dodatkowo nie robić zatorów, które i tak się tworzą w obecnej sytuacji.

Jako, że przez centrum Gorzowa przejeżdża większość miejskich autobusów, więc gorzowianie muszą się liczyć ze sporymi zmianami. Chodzi o połączenia m.in 100, 101, 107, 134 czy pięć linii obsługujących Deszczno.

Duża zmiana na linii 125. Autobusy od białego kościółka na Zawarcie jadą ulicą Warszawską, mostem Lubuskim, Zieloną i Grobla do ronda Jerzego. Taka sama trasa w kierunku powrotnym do szpitala. Część przystanków została zawieszona- dla wszystkich linii przy Arsenale, ale dla poszczególnych na przykład przy Jagiełły, katedrze czy przy AWF-ie.

gorzów chrobrego autobus 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Mapa objazdów dla autobusów MZK.

Zmiany tras autobusowych linii powinny być dostępne na przystankach. Szczegóły także na stronie czy facebooku gorzowskiego przewoźnika.

Żółte i niebieskie dywany kwiatów w Lesznie

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE