Udało się! Parkomaty na gorzowskiej giełdzie działają [AUDIO]

2021-02-20 13:36
gorzów giełda ludzie
Autor: mz Giełda jest licznie odwiedzana przez mieszkańców.

W niedzielę (21.02) po raz pierwszy z nowoczesnych urządzeń będą mogli skorzystać odwiedzający targowisko przy Szczecińskiej. Jak się sprawdzą, to się okaże. Dwukrotnie informowano o ich uruchomieniu, dopiero za trzecim razem się to udało.

Osiem nowoczesnych urządzeń miało działać już dwa tygodnie temu. Jednak na drodze stanął mróz, który uniemożliwił najpierw montaż parkomatów, a potem wgranie do nich oprogramowania. Wreszcie udało się zakończyć wszystkie techniczne procedury. Urzędnicy liczą, że dzięki nim nie będą tworzyć się korki.

- Teraz parkowanie będzie szło sprawniej, niż gdy bilety wydawali inkasenci- mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u, zarządzający giełdą w Gorzowie:

Kierowcy będą mieli do wyboru kilka opcji opłat m.in za osobówki, za ciężarówki, w dni robocze, w niedziele czy wykupienie abonamentu. Poza gotówką będzie można płacić kartą. Natomiast kontrolerzy jeżeli zauważą, że auto nie ma biletu, to jego właściciela czeka kara- 95 złotych.

120-letni tramwaj odzyskuje dawny blask.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE