chrobrego jagiełły gorzów

i

Autor: kb Asfalt został już wylany na zamkniętym fragmencie.

Uda się uniknąć paraliżu komunikacyjnego w centrum Gorzowa?

2022-03-16 11:33

Wygląda na to, że skrzyżowanie ulic Chrobrego z Jagiełły i Wybickiego nie zostanie całkowicie zamknięte. Jest to wynik rozmów miejskich urzędników i służb z firmą remontującą Chrobrego i Mieszka I.

Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu:

Wykonawca będzie starał się tak wykonać te prace, żeby skrzyżowanie nie zostało zamknięte na jakiś dłuższy czas. Być może to będą krótkie momenty, które będą zmuszały właśnie do wykonania jakichś czynności uniemożliwiających przejazd.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.03.2022r.

Najbardziej uciążliwych prac możemy więc spodziewać się w weekendy i w godzinach, kiedy ruch w mieście jest mniejszy. Prace nad łączniem torowiska na Chrobrego mają rozpocząć się w przyszłym tygodniu.

Miasto czeka jeszcze na ostateczną dokumentację od wykonawcy, wtedy też będą znane szczegóły. Przypomnijmy, aktualny koniec przebudowy ulicy Chrobrego, to koniec maja tego roku.

QUIZ. Umiesz przewidzieć pogodę? Te sposoby to wiedza z podstawówki. Znać mniej niż 5, to po prostu wstyd!

Pytanie 1 z 10
Grupa przyjaciół siedzi wokół ogniska, z którego dym opada w kierunku ziemi. Oznacza to, że:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE